Moto guma Pirelli Scorpion Rally STR prilagođava se cestovnim stazama, enduroima, za vožnje ON i OFF road. Tehnološke inovacije pružaju trakciju, stabilnost pri visokim brzinama, upravljivost na cesti i prianjanje u svim uvjetima vožnje. Novi sastav, s visokim udjelom silicija, pruža povećano prianjanje na suhim i mokrim površinama, veću stabilnost i otpornost na abraziju za veću dugotrajnost. Povećanje širine i dužine konture gume stvara širu kontaktnu površinu za bolju stabilnost. Blokovi su duži i širi, a longitudinalna udaljenost između svake linije čepova smanjena je kako bi se povećala površina kontakta, bez kompromitiranja trakcije izvan ceste.
Pružajući izvrsno ponašanje na cesti, osigurava poboljšanu zonu kontakta pri svim kutovima nagiba.
Nudeći širok raspon radnih temperatura, osigurava otpornost na kidanje za povećanu dugovječnost i izvrsno prianjanje bez obzira na uvjete.
Kombinirajući potrebe na cesti i izvan nje, osigurava povećanu stabilnost i savršenu vuču izvan ceste.
Kliknite na redak kako biste filtrirali recenzije.
Da biste mogli ocijeniti ovaj proizvod, prethodno morate izvršiti narudžbu. Obavještavamo vas da su recenzije ostavljene na stranici predmet postupka kontrole. Recenzije su razvrstane isključivo po kronološkom redoslijedu.
Odlične gume, puno sam vozio s njima po autocesti, ali i izvan ceste te kroz cijele Alpe, uključujući i Stelvio, i nikada nisam imao osjećaj da im nedostaje prianjanja. Osim toga, imaju lijep, robustan izgled.
Od ovog profila uopće ne biste očekivali takve performanse na cesti. Na vožnjama je sasvim dovoljan i za neasfaltirane ceste. Pravi off-road ne vozim.
Rekao bih da je to odlična višenamjenska guma srednje cijene.
Nije loša guma za mješovitu uporabu. (asfalt, lagani teren)
Odlična guma za kombiniranu vožnju. Solidna na asfaltu, a i na makadamu se još dobro drži.
Već sam poznavao gumu.
Vrlo sam zadovoljan ovom gumom: pruža sigurnost i na suhim i na mokrim cestama. Jedina mana koju bih spomenuo jest da je guma u početku malo bučna. Za mene je ovo jedna od najboljih guma.
Odlična guma za dobru cijenu
Poznata kvaliteta Pirellija, ostavlja pouzdan dojam, posebno pri brzim promjenama smjera u zavojima. Mirno reagiraju na pomalo prljavoj cesti. Još nemam iskustva izvan ceste ni na mokrom.
Dobre gume Scorpion Rally STR, izdržljive: sprijeda 20.000 km, straga oko 10.000 km. U zavojima rade ono što trebaju.